Equipo Docente 2021-2022

Horario atención
Nais/Pais/Alumnado
Departamento de Artes Plásticas Programación Didáctica
Díaz López, María Esther
(Xefa de Departamento)
Mércores, 9:20-10:10
Departamento de Bioloxía e Xeoloxía blog Programación Didáctica
Fandiño Río, María José
(Xefa de Departamento)
Mércores, 12:30-13:20
López Martínez, Ana María Luns , 9:20-10:10
Departamento de Economía Programación Didáctica
Brandón Rodríguez, Rosa
(Xefa de Departamento)
Venres, 10:30-11:20
Departamento de Educación Física e Deportiva Programación Didáctica
Moar Gayoso, María Isabel (Titora 2º ESO B)
(Xefa de Departamento)
Xoves, 12:30-13:20
Fernández Mariño, David
(Titor 1º ESO A)
Martes, 9:20-10:10
Departamento de Filosofía Programación Didáctica
Vidal Meijón, Fernando
(Xefe de Departamento)
Luns, 10:30-11:20
Departamento de Física e Química instagram Programación Didáctica
Fernández Villarino, Laura
(Xefa de Departamento)
Xoves, 9:20-10:10
Blanco Méndez, María Martes, 9:20-10:10
Núñez Lugilde, Manuel Mércores, 11:20-12:10
Departamento de Francés Programación Didáctica  Programación Didáctica Bachibac
Mosquera Silva, Verónica
(Xefa de Departamento)
Mércores, 12:30-13:20
Riestra Rodríguez-Losada, Blanca
(Titora 2º ESO C)
Mércores, 10:30-11:20
Martin, Salome (Auxiliar de conversa)
Departamento de Grego Programación Didáctica
Carballosa Calleja, Andrés (Titor 1º BAC A)
(Xefe de Departamento)
Martes, 11:20-12:10
Departamento de Inglés web Programación Didáctica
Dopico Caínzos, María Mercedes
(Xefa de Departamento)
Martes, 10:30-11:20
Balsa Lombardía, Manu
(Titora  3º ESO B)
Venres, 10:30-11:20
Visos Fernández, Sonia (Titora 4º ESO C) Mércores, 9:20-10:10
Hinckley, Andrew James (Auxiliar de conversa)
Departamento de Lingua Castelá e Literatura Programación Didáctica
Fernández Seguín, Julia
(Xefa de Departamento)
Xoves, 10:30-11:20
Louro Búa, Cintia (Titora 4º ESO A) Venres, 11:20-12:10
Pampín Barral, Mercedes (Titora 4º ESO B) Venres, 9:20-10:10
Departamento de Lingua Galega e Literatura Programación Didáctica
Crego Yáñez, Ana Mª  (Titora 2º BAC A)
(Xefa de Departamento)
Venres, 10:30-11:20
Teira Cadabal, Rosa (Titora 1º ESO B) Xoves, 11:20-12:10
Méndez Liñares, Ángeles (Titora 1º ESO C) Venres, 9:20-10:10
Departamento de Matemáticas Programación Didáctica
Carracedo Vázquez, José Antonio
(Xefe de Departamento)
Xoves, 9:20-10:10
Pereira Pérez, Lucía Martes, 12:30-13:20
Rodríguez Amedo, José Antonio
(Titor 1º BAC B )
Luns, 12:30-13:20
Castro Romero, Alberte Luns, 12:30-13:20
Departamento de Música Programación Didáctica
Fernández Llaneza, Jesús Manuel
(Xefe de Departamento) (Titor 3º ESO PMAR)
Luns, 12:30-13:20
Departamento de Orientación blog Programación Didáctica
Otero Rodríguez, Lourdes
(Xefa de Departamento)
Martes, 9:20-10:10
Freire Lodeiro, Beatriz Xoves, 9:20-10:10
Busto Docampo, Estefanía PROA Luns, 10:30-11:20
 Moral Fernández, Carolina del  ARCO Xoves, 10:30-11:20
Departamento de Relixión Programación Didáctica
Fernández Soto, María Teresa
(Xefa de Departamento)
Xoves, 12:30-13:20
Sueiro Carrón, Isabel (Titora 3º ESO A) Xoves, 12:30-13:20
Departamento de Tecnoloxía Programación Didáctica
García Calvo, Ana María
(Xefa de Departamento)
Xoves, 9:20-10:10
Fernández Gago, Agustín Xoves, 10:30-11:20
Departamento de Xeografía e Historia Programación Didáctica  Programación Didáctica Bachibac
López-Mayán Navarrete, Mercedes
(Xefa de Departamento)  (Titora 2ºBac A)
Luns, 11:20-12:10
Calle López, Jorge Carlos Venres, 11:20-12:10
García González, Xosea Mércores, 11:20-12:10
Rodríguez García, María del Carmen                      (Titora 2º ESO A) Xoves, 11:20-12:10

 

Instituto de Ensino Secundario Plurilingue Xosé Neira Vilas. Perillo (Oleiros)