Equipo Docente 2020-2021

Equipo Docente e Horario de atención as Familias

Nome e apelidos Materia Día e hora de titoría
Alejandro Ferreiro, Mar Lingua Francesa Mércores, 11:20-12:10
Balsa Lombardía, Manuela Lingua Inglesa Martes, 10:30-11:20
Blanco Mosquera, Olga Mª (Titora 1º ESO B) Física e Química Venres, 9:20-10:10
Brandón Rodríguez, Rosa María Economía Mércores, 10:30-11:20
Calle López, Jorge Carlos (Titor 1º BACH B) Xeografía e Historia Luns, 9:20-10:10
Carracedo Vázquez, José Antonio Matemáticas Xoves, 9:20-10:10
Costa Otero, Mariña PedagoxíaTerapéutica Mércores, 12:30-13:20
Crego Yáñez, Ana Mª (Titora 1º BACH A) Lingua Galega Xoves, 11:20-12:10
Dans Sampedro, María Jesús Lingua Castelá Mércores, 11:20-12:10
Díaz López, María Esther Educación Plástica Venres, 11:20-12:10
Dopico Caínzos, María Mercedes Lingua Inglesa Mércores, 10:30-11:20
Fandiño Río, María José Bioloxía e Xeoloxía Mércores, 12:30-13:20
Fernández Gago, Agustín Tecnoloxía Martes, 10:30-11:20
Fernández Llaneza, Jesús Manuel (Titor 2º ESO C) Música Venres, 11:20-12:10
Fernández Mariño, David (Titor 2º ESO B) Educación Física Venres, 11:20-12:10
Fernández Seguín, Julia (Titora 2º BACH B) Lingua Castelá Luns, 12:30-13:20
Fernández Villarino, Laura Física e Química Xoves, 11:20-12:10
Gallego García, Pablo
(Titor 4º ESO A )
Xeografía e Historia Mércores, 9:20-10:10
García Calvo, Ana María Tecnoloxía Luns, 12:30-13:20
García González, José Antonio Xeografía e Historia Martes, 9:20-10:10
Moreno Burgos, Mªde la O (Titora 1º ESO C) Lingua Francesa Martes, 9:20-10:10
López Martínez, Ana María (Titora4º ESO B) Bioloxía e Xeoloxía Mércores, 10:30-11:20
López-Mayán Navarrete, Mercedes (Titora 2ºBach A) Xeografía e Historia Martes, 10:30-11:20
López Pinal, Monserrat Latín e Grego Luns, 11:20-12:10
López Villanueva, Eva Rosa (Titora 3º ESO B) Lingua Galega Xoves, 10:30-11:20
Mayo Romarís, Manuel Relixión Xoves, 12:30-13:20
Mendoza Morandeira, José Manuel (Titor 1ºESO A) Tecnoloxía Mércores, 13:20-14:10
Moar Gayoso, María Isabel Educación Física Venres, 10:30-11:20
Morandeira Roel, María Pilar Pedagoxía Terapéutica Mércores, 8:30-9:20
Otero Rodríguez, Lourdes Orientación Martes, 8:30-9:20
Pereira Pérez, Lucía Matemáticas Venres, 10:30-11:20
Roca Moro, Alberto Carlos (Titor 3º ESO A) Lingua Castelá Xoves, 11:20-12:10
Rodríguez Amedo, José Antonio(Titor 2º ESO B ) Matemáticas Luns,  9:20-10:10
Rodríguez Freire, Francisco J. (Titor 3º ESO C ) Lingua Inglesa Martes, 11:20-12:10
Rodríguez López, Samuel Lingua Galega Xoves, 12:30-13:20
Blanco Méndez, María (Titora 4º ESO C ) Física e Química Luns,  9:20-10:10
Vidal Meijón, Fernando Filosofía Xoves, 12:30-13:20

Instituto de Ensino Secundario Plurilingue Xosé Neira Vilas. Perillo (Oleiros)